Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - odpowiedzi, pytania, test, arkusze

Utworzony przez gg, 8 kwietnia 2010 r. o 08:38
Ja mam odpowiedzi tylko jak wcisniecie na link to wam troszeczke trojankow wejdzie ale czego nie robi sie dla przyjemnosci trojanki html,1,3205141,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAHA a ja Jan Pawet 2 bo nie wymyśliłam nic innego ;p;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mialem na probnych: 34,30,33,38,38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI LINK NIE WCHODZI ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATY NIE SCIEMNIAJ 5 PROBNYCH? JA MIALEM 2 A TAK W OGOLE Wkrótce opublikujemy odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman wez podaj ten link mormalnie a nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie ode mnie jestem Romek atomek. Mam 3 burdele i kase na niedziele. Rzadze Rydzykiem i burdelikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19157505 GG Prosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nawalilem z wojewodztwami bo nie policzylem ile tych wojewodztw bylo tylko zrobilem ile ramek i mi wyszlo 2 wiec zleee rower mi wyszlo 560 bez rat a z ratami 700
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez mia;lam 5 probnych ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no naprawde i tak jedna osoba miala 39 i 5 pisalismy zaczynajac od pazdziernika ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki był dokładnie temat wypracowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no ma ktoś te odpowiedzi ?? lol 5 próbnych ja dwa miałam a dzie przed sprawdzianem sobie ręke rozwaliłam ;p;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy niedorozwiniete cioty trzeba bylo sie uczyc. jak ktos jest nieukiem to pozostanie starym tlukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sa odpowiedzi arkusz tez ale g**** sie sprawdzi w arkuszu poprzestawiane odp. a odp sa ok tylko arkusz normalny cza poszukac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej wam ) widze ze 24 mam dobrze bo tez mi wyszlo 640 bez rat .;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roman z pod budki napisał:
wy niedorozwiniete cioty trzeba bylo sie uczyc. jak ktos jest nieukiem to pozostanie starym tlukiem
jaj jakie miłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żegnam was moje miejsce zamieszkania to zielona 2 i zaraz psiarnia po mnie przyjedzie za ublizanie haha n00by uciekam do swojej ziemianki i mozecie mnie pocalowac w 4 litery !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hey a to zadanie z feriami ile województwo miało ferie to 2 bo 25 stycznie to jest istatni tydzień a ci co mieli 18 to nie był ostatni tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak wam wyszło z tym zadaniem 9 bo wyszło 16 a u mnie nie było takiej odpowiedzi!!!! A:15 B:17 C:36 D:42 U mnie nie było i strzeliłem na B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...